Додай свої Рекомендації до Стратегії молодіжної політики 2030!

Національна молодіжна рада України спільно зі своїми членськими організаціями ініціювала розробку Рекомендацій до Стратегії державної політики в молодіжній сфері до 2030 року. З 8 по 10 лютого лідери українських молодіжних організацій та профільні експерти працювали над рекомендаціями, які тепер може доповнити кожна зацікавлена молода людина. Таким чином Національна молодіжна рада України прагне зробити рекомендації до Стратегії 2030 більш репрезентативними та такими, що враховують думку всієї молоді, а не лише членських організацій НМРУ.

Всього рекомендації містять 13 пунктів, що були запропоновані в рамках Стратегічної сесії Національної молодіжної ради України, тема 14-го пункту буде визначена базуючись на онлайн-коментарях.

Можливість доповнення документу відкрита до 6 березня 2019 року. За посиланням нижче можна скористатись функцією “коментування” і додати свої пропозиції до Рекомендацій до Стратегії 2030:

https://docs.google.com/…/1Cd9alvFI7hdtD-zVrqIKh1v1Qt…/edit…

Напрацювання пропозицій до Стратегії здійснюється у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Як проходило обговорення рекомендацій:
https://goo.gl/qmsUg4