Генеральна асамблея Національної Молодіжної Ради України почала свою роботу!

Представники національних та регіональних молодіжних громадських організацій, Національних молодіжних рад Німеччини, Польщі, Білорусі, Австрії, представники ОБСЄ, Міністерства молоді та спорту України, U-Report, Європейського молодіжного форуму приїхали на захід.

3-го лютого члени Ради НМРУ презентували результати роботи на рік, відокремлені підрозділи НМРУ свої досягнення, молодіжні громадські організації проекти та пріоритети.
Національна молодіжна рада України відзвітувала про реалізовані проекти 2017 року та плани на 2018 рік.

Під час панельної дискусії, на якій були представники Європейського молодіжного форуму, Мінмолодьспорту, Євродеск, НМРУ обговорювали міжнародні можливості для молоді. Крім того, ОБСЄ – презентували власні молодіжні проекти. Дякуємо партнерам за діалог та цікаві ідеї.

Молодіжні представники, працюючи в групах, розробили позиційні документи щодо громадянської освіти, участі молоді в умовах децентралізації, розвитку молодіжної політики для молоді з інклюзією.

Вечір 3 лютого завершився неформальним спілкуванням та святкуванням 3-х років діяльності НМРУ!

Другий день Генеральноі Асамблеї стартував зі жвавої дискусії щодо адвокаціі та лобіювання інтересів молоді в співпраці з політичними молодіжними організаціями. Також представники Національноі молодіжні ради Німеччини та Австрії поділились досвідом співпраці з політичними молодіжками.

Продовжуємо працювати в цей недільний день. Про фінальні обговорення та результати Асамблеї будемо тримати вас в курсі.