Національна Молодіжна Рада України вітає позиційний документ щодо якісного стажування в делегаціях ЄС, також у Представництві ЄС в Україні

317f1db

Національна Молодіжна Рада України вітає позиційний документ, створений Європейським Молодіжним Форумом та його партнерами, позиція щодо якісного стажування в делегаціях ЄС, також у Представництві Європейського Союзу в Україні!

Після тривалого бою та протестів від стажувальників, Верховний представник ЄС Федеріка Могеріні відповіла на вимогу омбудсмена ЄС щодо того, що невизнане (неоплачуване) стажування в зовнішніх делегаціях ЄС повинно закінчитися. Глобальна Коаліція Інтернів разом з її членськими організаціями та партнерами вітає це підтвердження того, що неоплачуване стажування є шкідливим та несправедливим.

Прочитайте заяву Всесвітньої інтернаціональної коаліції щодо виступу Верховного представника ЄС Могеріні щодо рішення уповноваженого омбудсмена щодо безоплатного стажування в делегаціях Європейського Союзу за підтримки Європейського молодіжного форуму.