Розробка рекомендацій до Стратегії молодіжної політики 2030 від НМРУ

Протягом триденної стратегічної сесії Національної молодіжної ради Україи лідери українських молодіжних організацій та профільні експерти працювали над рекомедаціями до Стратегії державної політики в молодіжній сфері 2030 у Києві.

Близько семидесяти учасників, з різних регіонів України, різним досвідом та проблемами працювали за сімома напрямами: участь молоді у процесі прийняття рішень, безпека і екологія, освіта і культурна дипломатія, права молоді та інклюзія, працевлаштування та молодіжне підприємництво, доступ до інформації і мобільність, житло і молодіжна інфраструктура. Визначившись з проблематикою у перший день стратегічної сесії, кожна група перейшла до планування дій, що направлені на їх вирішення.

Найближчими днями напрацювання учасників, що були зроблені в ході стратегічної сесії будуть фіналізовані та оприлюднені для онлайн-коментування, таким чином Національна молодіжна рада України прагне зробити рекомендаціїї до Стратегії 2030 більш репрезентативними та такими, що враховують думку всієї молоді, а не лише членських організацій НМРУ.

Напрацювання пропозицій до Стратегії здійснюється у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.