Учасники українсько-литовського обміну молодіжних працівників передали Мінмолоді України свої рекомендації

Учасники “Обміну між молодіжними працівниками Литви та України” передали рекомендації, напрацьовані протягом чотириденного семінару у Києві Заступнику Міністра молоді та спорту України Олександру Яремі.

В ході заходу представнику міністерства також був переданий позиційний документ з питання “молодіжна робота”, підтриманий Позачерговою Генеральною Асамблеєю Національної молодіжної ради України.

Серед рекомендацій від учасників обміну зокрема була пропозиція розглянути напрацьовані ними проекти з молодіжної роботи та наукову дисципліну для молодіжних працівників, впровадити позиційний документ НМРУ по молодіжній роботі на державному рівні, залучаючи міжнародний досвідта напрацювати більш гнучкий механізм перерозподілу коштів між статтями витрат в рамках проектів, що реалізовуються в молодіжному секторі через Державну казначейську службу України.

“Обмін між молодіжними працівниками Литви та України” проходить у Києві з 24 по 29 жовтня. Захід був організований Національною молодіжною радою Українита Національною молодіжною рада Литви LiJOT за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, та у партнерстві з науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка .