Вітаємо команду Національної молодіжної ради України з набуттям статусу “кандидат” у платформі Європейського Молодіжного Форуму!

Вітаємо українську молодь!!! Ми стали ще на один крок ближче до того, щоб голос української молоді був представлений та почутий на міжнародній арені.

26-28 квітня 2018, в м. Брюссель відбулася позачергова Генеральна асамблея Європейського Молодіжного Форуму. ЄМФ є платформою Національних молодіжних рад та міжнародних неурядових молодіжних організацій Європи. ЄМФ відстоює, захищає права молоді та представляє позицію Європейської молоді в міжнародних установах, таких як Європейський Союз, Рада Європи та Організація Об’єднаних Націй, формує молодіжну політику на Європейському та світовому рівні.

Висловлюємо найщиріші вітання команді NYCUkraine (Національна молодіжна рада України) з набуттям статусу “кандидат” у платформі ЄМФ.
Висловлюємо подяку нашим партнерам за підтримку в розвитку демократичного плюралістичного та інклюзивного суспільства та побудові більш ефективної молодіжної політики в Україні.

В рамках ГА ЄМФ:
26 квітня відбулася публічна зустріч “Youth UP Europe: Which future for democracy in Europe?” під час якої було обговорено питання про участь молоді в процесах формування майбутнього ЄС.

Під час ГА було розглянуто та затверджено наступні позиційні документи:
– Інвестиції в молодь Європи: позиція по активізації молоді в рамках Багаторічного фінансово плану пост-2020;
– Позиційний документ щодо питання сталого розвитку;
– Молодь, мир та безпека;
– Молодіжна робота;
– Молодь та цифрова ера;
– Різноманіття та рівність в рамках Європейського молодіжного форуму;
– Резолюція щодо солідарності з населенням Сирії;
– Позиційний документу “Молоді люди та Брексіт” від Британської молодіжної ради про роль молоді в переговорах між Європейським союзом та Великобританією.

У звіті голови Дорадчої ради з питань молоді Ради Європи було представлено головні пріоритети та наявні робочі процеси на даний момент.
Пріоритети:
– Доступ молодих людей до прав людини;
– Участь молоді та молодіжна робота;
– Інклюзивне та мирне суспільство.

Під час ГА також відбувалися обговорення таких актуальних питань: збільшення бюджету в програмі активізації молоді в рамках Багаторічного фінансового плану пост- 2020, вибори до Європарламенту- 2019.

Долучайтеся до фомування кращого майбутнього для молоді вже зараз!