Зустріч членів НМРУ з представниками Норвезької молодіжної організації ABUR

Члени Національної Молодіжної Ради України зустрілись з представниками Норвезької молодіжної організації ABUR. Зустріч пройшла 4 жовтня у Києві.
Сторони обговорили становлення демократії в Україні після здобуття незалежності, та ролі молоді у цьому процесі.
Акерхскуська Дитяча та молодіжна рада (ABUR) – це парасолькова організація для 42 волонтерських регіональних дитячих та молодіжних організацій у Акерсхусі, Норвегія. До України завітали представники політичних, екологіччних, скаутских та інших організацій громадянського суспільства із обласної платформи та презентували свою діяльність, обмінялись досвідом у процесі лобіювання інтересів молоді на різних рівнях. Населення регіону Акерсхусі близько 600 тисяч людей, дана плтформа на молодіжні проекти розприділяє еквівалент 300 тисячам євро 0.5 євро на кожного громадянина. Цікаво було порівняти міжнародний досвід із областями в Україні де пропорція фінансування на одного громадянина ближче до 0.
Більшість організацій ABUR є членами Норвезької ради з питань дітей та молоді (Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner (LNU)) на національному рівні.