В Нижньому Новгороді відбувся молодіжний форум на тему «Соціальної дипломатії», який був організований недержавною організацією Sfera Movement за підтримки Ради Європи

 

12042010_869300783166170_1913544916_nВ середині серпня в Нижньому Новгороді відбувся молодіжний форум на тему «Соціальної дипломатії», який був організований недержавною організацією Sfera Movement, за підтримки Ради Європи. В заході прийняли участь представники молодіжних організацій з більш ніж 15 країн Європи. Україну представляли: молодіжний лідер з AEGEE-Kyїv Києва та учасниця з Харкова.

Протягом тижня учасники обговорювали різні аспекти соціальної дипломатії: об’єкти, інструменти, проблеми, шляхи їх вирішення та інше. Окрім обговорення учасники також мали змогу обрати декілька найбільш цікавих конфліктів чи проблем пов’язаних з соціальною дипломатією та в групах знайти ймовірні шляхи вирішення проблем та деескалації конфліктів на соціальному рівні.

Серед обраних проблем були проблеми біженців з країн Сходу, проблеми пошуку роботи серед молодого населення країн Європи, проблеми дискримінації, міжетнічні та міжнаціональні конфлікти, конфлікти між країнами, що знаходяться в стані війни та інше. Також учасники мали змогу розробити власні проекти спрямовані на вирішення обраних ними проблем, публічно їх представити всім учасникам, а також гостям заходу, а після цього отримати влучні поради від людей з великим досвідом роботи в міжнародних організаціях.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення