Громадська спілка «Національна молодіжна рада України» визначила, одним з пріоритетів своєї діяльності на 2016 рік – регіональний розвиток, формування обласних молодіжних платформ, як інструмент участі молоді в процесах прийняття рішень

В рамках даного пріоритету планується проведення тренінгів-семінарів у Дніпропетровській (19 березня) та Запорізькій (20 березня) областях.
Завдання даного тренінгу: 
• Підвищити рівень обізнаності молодіжних лідерів, державних органів, молодіжних організацій політичних партій з приводу пунктів імплементації Переглянутої Європейської хартії участі молоді в громадському житті на місцевому і регіональному рівні.
• Ознайомити учасників із загальними принципами місцевої демократії та інструментами впливу на прийняття рішень органами влади;
• Ознайомити учасників із новими повноваженнями та можливостями громад, молоді в умовах децентралізації;
• Сприяти посиленню взаємодії громадських організацій та політичних партій
• Сприяти ефективній взаємодії молодіжних організацій та органів місцевої влади
Організаторами даних тренінгів є -ГС «Національна молодіжна рада України» у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом за підтримки Канади.

ГС «Національна молодіжна рада України» запрошує молодіжні організації Дніпропетровської та Запорізької області взяти участь у тренінгу-семінарі у Дніпропетровську (19 березня), Запоріжжі (20 березня).

Для реєстрації, необхідно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FXIGO31GH0gLD0KZWfJVeT…/viewform…

Дедлайн подачі заявок 15 березня

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення