НМРУ делегувало четверо представників українських молодіжних організацій

Світлина від National Youth Council of Ukraine - NYCUkraine.

НМРУ делегувало четверо представників українських молодіжних організацій Христина Жук (ФРІ), Ольга Мартинець (ФРІ), Артем Мосійчук (СІМ) і Мар’яна Кузик (ФУКАСТ «Обнова») взяли участь у навчальному семінарі у Вільнюсі (Литва) на тему «Розвиток компетенцій, які відповідають зміні контексту молодіжної роботи та екстремізації». Впродовж 6-денного навчального семінару учасники глибше ознайомились із сучасними економічними, політичними та соціальними тенденціями, які мають вплив на молодь; поняття радикалізації, екстремізації; участі молоді у суспільному житті; онлайн навчання та залучення молоді; використання напрацювань та розробок під егідою Європейської комісії; особливістю роботи із зацікавленими сторонами.
Програма заходу включала зустріч із представниками муніципалітету та держслужбовців, які відповідають за роботу з молоддю, які ділились своїм досвідом, досягненнями та планами.
Оскільки учасник семінару представляли різні країни, такі як Норвегія, Литва, Латвія, Португалія, Азербайджан, Білорусь, Польща та Україна, мали можливість ближче познайомитись із цими країнами, їх особливостями та традиціями. І водночас, представляли власну державу та ділились власними думками та баченнями.
Естетичний вимір семінару поширився на різносторонню столицю Литви та невеличке містечко Тракаї. Побачили усю різноманітність історичних часів та модерністичного сьогодення.
Набравшись нового досвіду та знань повертаємось в Україну, щоб і надалі розбудовувати громадське суспільство і протистояти агресії.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення