15-16 квітня у Брюсселі відбулось засідання Позачергової Генеральної Асамблеї/Ради Членів Європейського Молодіжного Форуму

Світлина від Мiнiстерство молоді та спорту України.

15-16 квітня у Брюсселі відбулось засідання Позачергової Генеральної Асамблеї/Ради Членів Європейського Молодіжного Форуму (#COMEM/ExGA).

В засіданні в якості гостя від ГС «Національна молодіжна рада України», документи якої перебувають на розгляді для набуття статусу кандидата в Європейському молодіжному форумі, взяв участь голова Національної Молодіжної Ради України Андрій Колобов.

Громадська Спілка «Національна Молодіжна Рада України» є одним із партнерів Міністерства молоді та спорту України в питанні розробки та реалізації ефективної молодіжної політики та залучення молоді до процесу прийняття рішень. Громадська спілка «Національна Молодіжна Рада України» є національною платформою для молодіжних організацій, яку було офіційно створено молодіжними організаціями, щоб посилити та розвивати молодіжну політику в Україні. Молодіжна платформа – вільна від політичного впливу. Членами ГС «Національна Молодіжна Рада України» є провідні молодіжні організації України.

Європейський молодіжний форум (ЄМФ) –платформа, яка об’єднує 100 молодіжних організацій Європи з числа Національних молодіжних рад та міжнародних неурядових молодіжних організацій. Більше про діяльність ЄМФ можна дізнатись на офіційному сайті : http://www.youthforum.org/.

В ході зустрічі члени COMEM затвердили наступні документи та резолюції: щодо рівності та недискримінації; щодо автономії та включення молоді; щодо стандартів якості молодіжної політики; щодо висновків Ради з питань закордонних справ ЄС стосовно непоширення обмежуючих заходів для Республіки Білорусь (від 15 лютого 2016 р.). Також було офіційно розпочато нову кампанію «Ми – частина молодіжної робота», спрямовану на популяризацію молодіжної роботи по всій Європі. Детально про кампанію – http://www.weareyouthwork.eu/.

Під час дискусії з Віце-президентом Європейської Комісії з питань робочих місць, розвитку, інвестицій та конкурентоспроможності Юркі Тапані Катайненом окрему увагу було приділено питанню перспектив євроінтеграції України після референдуму в Нідерландах. Пан Катайнен зазначив про послідовну підтримку України, а також важливість розвитку та роль громадянського суспільства в Україні.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення