23-25 вересня Національна молодіжна рада України запрошує на конференцію в Києві «Розвиток регіональної молодіжної політики в Україні»

В рамках події ми разом продумаємо дорожню карту розвитку регіональної молодіжної політики, спільно з експертом з Литви Маріусом Улозасом Marius Ulozas (Politikos tyrimų ir analizės institutas/ Інститут політичних досліджень та аналізу) протестимо її, презентуємо регіональні та міжнародні можливості для розвитку молодих Українців.

Детально поговоримо про:
– стандарти якості молодіжної політики на місцевому рівні
– можливості, що відкриває перед молодими людьми децентралізація
– ефективні, для розвитку молоді, шляхи взаємодії з органами державної влади, ГО, молодіжними центрами та закладами освіти.

Ми прагнемо максимально залучити молодь до процесів прийняття рішень на регіональному рівні та сформувати дієву локальну молодіжну політику. І лише спільними зусиллями нам вдасться пробити броню бюрократії в країні.

Якщо виникнуть питання, пиши на мейл nycukr@gmail.com або телефонуй за номером +38067 254 01 65

Організаторами конференції є Національна молодіжна рада України у партнерстві з DRA, Міністерством молоді та спорту України, Київський молодіжний центр за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення