Національна Молодіжна Рада України взяла участь у комісії Міністерства молоді та спорту з оцінки проектів дитячих та молодіжних громадських організацій

2

Національна Молодіжна Рада України взяла участь у комісії Міністерства молоді та спорту з оцінки проектів дитячих та молодіжних громадських організацій, поданих на державне фінансування.
Рішенням ради НМРУ до комісії була делегована членкиня ради НМРУ, Голова ВМГО «Європейська молодь України» Anna RogovchenkoEuropean Youth of Ukraine.
НМРУ вітає відкритість Міністерства у питанні залученні громадськості до процесів відбору.
Також важливою #перемогою став запуск пілотного проекту моніторингу реалізації проектів. Завдяки моніторингу комісія мала змогу обґрунтовано переглянути рішення щодо фінансування проектів на 2017 рік, зокрема, для організацій, керівники яких дотримуються поглядів, що суперечать національним інтересам України та для організацій, які заявили про проведення заходу, але, по приїзду на захід, виявилося, що захід не проводиться з незрозумілих причин.
Наступного року НМРУ планує також ретельно долучитися до моніторингу реалізації проектів.
Залучення громадськості до оцінки і моніторингу є важливим інструментом запобігання корупції, прозорості та ефективності розподілу бюджетних коштів для організацій, які на це заслуговують своєю діяльністю.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення