Майбутнє в руках молоді

 

Майбутнє в руках молодіСьогодні можна сміливо сказати, що розпочалась абсолютно нова епоха і саме зараз думки молодої спільноти є вагомішими, ніж будь-коли. Але, на превеликий жаль, частина нашого суспільства все ж таки вперто довіряє старомодним правилам, навіть якщо вони вже давно втратили свій першочерговий зміст, не насмілюючись відкрити свій розум для чогось досі невідомого.

В даний момент ми знаходимось на першому етапі будівництва прогресивного і потужного світу. Саме щирість і чистота молоді є наріжним каменем, що покликаний розпочати зміну суспільства. Починаючи від підлітків та рухаючись далі – всі ці молоді люди вже є яскравими особистостями зі своїм унікальним баченням та відкритими серцями. Дехто вважає, що молодь занадто юна, щоб самостійно приймати доленосні рішення, однак вони достатньо дорослі, щоб уміти проаналізувати ситуації та зробити обґрунтовані і, що не менш важливо, справедливі висновки. Молодь готова навчатися і їх не лякають зміни чи невідомі для них місії, адже вони ще й самі формуються як особистості і готові формувати середовище навколо себе. Через притаманний віку максималізм, молоді люди сприймають складні завдання як свого роду виклики і це вже справа честі зробити все від них залежне для поліпшення становища.

Нікому не таємниця, що зміни потрібно починати з себе. Саме тому, продовжуючи активізацію молоді Одещини, Одеський відокремлений підрозділ ГС “Національна молодіжна рада України” ініціював проведення “Моделі молодіжної ради”. Захід проходив 17-19 лютого в місті Одеса за підтримки Британської ради та Impact Hub Odessa, та зібрав цілеспрямованих та амбітних школярів для освоєння всіх тонкощів політичної сторони життя нашої країни.

Проект “Модель молодіжної ради” покликаний показати юним жителям України, що зміни можливі та цілком і повністю залежать саме від них. Школярі Одещини мали змогу на власному досвіді відчути як це — бути частиною законотворчого процесу. В рамках заходу було винесене питання редагування законопроекту “Про молодь” і учасники мали змогу поділитись своїми пропозиціями, думками та ідеями. В кожного в силах зробити свій власний вагомий внесок у формуванні сучасної української спільноти.

Якщо ми хочемо бути принципово новим і модернізованим суспільством, ми повинні довіряти нашій молоді та дати їй шанс довести свою перевагу серед інших і саме “Модель молодіжної ради” – найкращий старт у майбутнє.

Модель молодіжної ради була організована Одеським ВП НМРУ за підтримки British Council Україна та Impact Hub Odessa.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення