Засіданні колегії Мiнiстерства молоді та спорту України в Чернігові пройшло за участі команди НМРУ

112212

Сьогодні Олена Біланіна, Людмила Петрухан, Olexandra Novyk, як представники НМРУ, мали можливість бути на виїзному засіданні колегії Мiнiстерство молоді та спорту України в Чернігові.
На заході піднімалися питання реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації, практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання на регіональному рівні, а також діяльність Міністерства в напрямі європейської інтеграції та міжнародного співробітництва у молодіжній сфері й сфері фізичної культури і спорту.
Як зазначив заступник Міністра молоді та спорту України Yarema Oleksandr, кадрове забезпечення, належне фінансування молодіжної роботи, розвиток молодіжної інфраструктури та залучення молоді до процесу ухвалення рішень є основними напрямами реалізації молодіжної політики на рівні громад. Зокрема, було згадано і про міжнародний молодіжний форум “Від ініціативи – до дії”, присвяченого питанням розвитку та підтримці молодіжних центрів в Україні. Молодіжні центри, яких на сьогодні налічується 76, є вагомою складовою ефективного розвитку молодіжної інфраструктури нашої країни.
Свій відчутний вклад в розбудову молодіжної політики робить “Молодіжний працівник”- програма, яка допомагає державним службовцям молодіжного сектору та лідерам молодіжних організацій покращити результативність своєї роботи з молоддю.
Не втратило своєї актуальності і питання працевлаштування молодих людей. Саме його в своєму виступі підняв лідер НМРУ Andriy Kolobov.
Соломія Фаріон, голова Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, зосередила увагу на ролі громадських організацій у реалізації стратегії національно-патріотичного виховання молоді.
Гостем заходу став Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, який розповів про можливості співпраці двох країн в молодіжній сфері. Зокрема, п. Януконіс анонсував про відкриття сьогодні конкурсу україно-литовських проектів (детальніша інформація на сайті Міністерства).
Заступник директора департаменту з питань молоді при Міністерстві соціального захисту та праці Литовської Республіки Juozas Meldziukas розповів про загальну систему молодіжної роботи в Литві.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення