Нова рубрика “Новини відокремлених підрозділів” НМРУ

18951035_1930773560493136_9043983679651618536_n

Друзі, а ми розпочинаємо рубрику “Новини відокремлених підрозділів” НМРУ, в якій будемо інформувати про молодіжні можливості в регіонах. Ітак, Закарпатська Молодіжна Рада / Zakarpattia Youth Council. Членами підрозділу є 5 організацій: ГО “Простір молоді”, “Міжнародний центр інновацій та розвитку”, “Молодіжні ініціативи Закарпаття”, ЛМГО «Європейська асоціація студентів права», Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків.

З 5 травня по 30 червня наші Закарпатські колеги є партнерами Школи лідерства в Мукачево. Влітку очікується ще кілька та базовий тренінг по програмі “Молодіжний працівник”. Слідкуйте за оголошеннями НМРУ.

15 червня – Форум на тему молодіжних центрів.
17-18 червня – збори Закарпатського ВП у Києві. Це, до речі, супер можливість дізнатись детальніше про діяльність та приєднатись до ВП.
19-25 червня в Ужгороді Mайстерня міста (дискусії, фотовиставки, лекції, кінопокази, майстер-класи, квести).
22 червня – Науковий пікнік.
За всіма деталями звертайтесь до Olena Bilanina, Голови ВП. Олена входить до складу Координаційної ради з питань молодіжної політики та національно-патріотичного виховання при ОДА, а також до 3-х комісій Громадської ради ОДА: комісії з питань молоді; національних меншин; транскордонного співробітництва.

Крім того, членські ГО мають кльову можливість подаватись на гранти, співфінансування, як то гранти Вишеградської 4, конкурс проектів “Дійсно разом 3.0”, InterExchange тощо.

НМРУ – це широке поле потенціалу та можливостей для розвитку молодіжної політики та саморозвитку.Треба тільки вміти ефективно цей потенціал використовувати.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення