Відбувся тренінговий курс “Mobile Youth Work”

21751558_1973910039512821_6320526823732952810_n

3-11 вересня представники із Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської та Тернопільської областей стали учасниками тренінгового курсу “Mobile Youth Work”, співорганізатором якого була НМРУ.
Метою заходу був розвиток компетенції молодіжних працівників та молодіжних лідерів в сфері мобільної молодіжної роботи, дослідження концепції молодіжної роботи Литви, Латвії, Норвегії, Білорусі, Болгарії та України як 6 країн-учасниць Проекту, надання їм необхідних навичок та інструментів для подальшого застосування на практиці, в тому числі й для роботи з молоддю з обмеженими можливостями.
Отримані знання учасники проекту реалізують на практиці вже найближчим часом, проводячи навчальні заходи в своїх регіонах, а також розробляючи проекти локального, регіонального та міжнародного рівнів, що допоможуть підвищити рівень обізнаності молоді про різні можливості, які вона зможе застосувати на практиці, долучаючись до процесів прийняття рішень на різних рівнях.
Національна молодіжна рада України щиро вдячна тренерам Marius UlozasNerijus Miginis та Pål Isdahl Solberg за їх високий професіоналізм та постійну підтримку всіх учасників проекту, а також дякуємо делегації за активну роботу! 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення