Німецько-українська молодіжна партнерська конференція

Національна молодіжна рада України спільно з Федеральним Молодіжним Колом Німеччини 7-10 грудня проведуть в Берліні Німецько-українську молодіжну партнерську конференцію, яка є частиною проекту Національних молодіжних рад Німеччини та України «Створення молодіжних структур в Україні та налагодження зв’язків з партнерами», який реалізовується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час конференції німецькі та українські молодіжні організації зможуть:
– знайти собі партнера для проекту
-дізнатися про можливості фінансування проектів, перспективи співробітництва мж молодіжними організаціями Німеччини та України
-напрацювати драфт спільного проекту
-дізнатися більше про молодіжну політику в Німеччині та Україні
-дізнатися більше про міжкультурне співробітництво, співробітництво та роботу Національних молодіжних рад Німеччини та України та можливості розвитку співробітництва в сфері молодіжної політики між Німеччиною та Україною.
[:en]Meeting of the Expert group of NYCUkraine with Yarema Oleksandr Deputy Minister of the Ministry of Youth and Sports of Ukraine!
We hope for the strong Youth and Child Friendly, future Youth Capital of Ukraine and the prospects of participation in European Youth Capitals.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення