Презентація представництва ЄВРОДЕСК в Україні

2 лютого в Києві презентували представництво Eurodesk в Україні, яке нещодавно відкрилося на території нашої країни.
Національним координатором ЄВРОДЕСК в Україні стала Національна молодіжна рада України.
Під час прес-конференції Yarema Oleksandr , заступник Міністра молоді та спорту України, голова НМРУ, Andriy Kolobov, Reinhard Schwalbach, президент ЄВРОДЕСК та Член Ради European Youth Forum, розповіли , що таке ЄВРОДЕСК та як він буде функціонувати в Україні.
Відкриття координаційного офісу Eurodesk Ukraine / Євродеск Україна – гарна можливість для української молоді отримати додатковий ресурс для свого розвитку та мобільності, адже ЄВРОДЕСК дозволяє отримувати комплексну інформацію про навчання для молодих людей і тих, хто працює з ними, що є запорукою мобільності. ЄВРОДЕСК закликає молодих людей ставати активними громадянами, є основним джерелом інформації про опції та можливості для розвитку молоді.

Детальніше про ЄВРОДЕСК: ЄВРОДЕСК- це міжнародна неприбуткова асоціація, створена в 1990 році. Як організація, що підтримує програму Еразмус+ (2014-2020 рр), ЄВРОДЕСК є одним із найповніших та найдоступніших джерел безкоштовної інформації для молоді про міжнародні можливості для навчання. Сьогодні понад 1000 молодих спеціалістів вдосконалюють та поширюють інформацію про можливості навчання молоді в Європі.
ЄВРОДЕСК має представництво в 34 країнах.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення