Молодіжний форум національних меншин України «За спільне майбутнє»

12 травня 2018 року в м. Київ, ГС “Національна молодіжна рада України” спільно з Uujs UujsУкраїнська спілка єврейських студентів організовує Молодіжний форум національних меншин України «За спільне майбутнє».

Останні тенденції розвитку сучасної суспільно-політичної ситуації у світі свідчать про те, що загроза появи масової ксенофобії набуває дедалі небезпечніших форм. Неонацизм, антисемітизм, дискримінація за етнічною, расовою та іншими ознаками породжують етносепаратистські конфлікти, агресію між людьми різних культур і віросповідань, прояви расизму, релігійний екстремізм, політичну та ідеологічну нетерпимість. Ці небезпечні явища підривають принципи демократії, призводять до порушення прав людини і, отже, становлять реальну загрозу стабільному розвитку.

На жаль, на сьогодні в Україні доволі гостро стоїть питання взаємовідносин між українцями та українськими національними меншинами. Існує доволі довгий перелік проблематичних питань, які можуть бути вирішені лише шляхом дипломатії та діалогу. Тому, ми спільно вважаємо важливим започаткувати процес обговорення і знищення невидимого, але відчутного бар’єра, який існує між українським народом та представниками.

Реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfIGsGxWsT-LR-W8…/viewform…
Реєстрація триває до 5 травня
Контакти:nycukr@gmail.comd
Ми віримо, що усі національності в Україні можуть жити в мирі та дружбі.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення