Представники НМРУ взяли участь в підсумковому етапі проекту “Мистецтво фасилітації” (м. Утрехт, Нідерланди)

 

 

Після участі у тренінговому курсі “Мистецтво фасилітації” та успішної реалізації локальних проектів в Україна представники НМРУ Артем Мосійчук, Ольга Мартинець та Павло Тхорик взяли участь у підсумковому семінарі в місті Утрехт (Нідерланди), що проходив 18-22 квітня. Цей захід зібрав усіх учасників, які змогли застосувати нові методи та знання, отримані впродовж попереднього тренінгу у Грузії. До речі, українці виконали завдання, тому усі були обрані для останнього етапу цього проекту.

Під час семінару в учасників була можливість оцінити свої локальні ініціативи, провести роботу над помилками та відшукати шляхи вдосконалення молодіжної роботи. Ми порахували, що було залучено 600+ людей та витрачено тисячі годин на підготовку локальних заходів.

Впродовж роботи із представниками інших країн наша команда мала змогу розробити нові проекти, що можуть бути втіленими в життя найближчим часом. Напрацьовані методології будуть втілюватись на національному та міжнародному рівнях. На семінарі ми отримали досвід написання проектів, таких як молодіжні обміни програми Ерасмус+. Немає жодних сумнівів, що ці ідеї отримають високий бал при подачі на грантові можливості Європейської Комісії, адже команда тренерів та авторів “Мистецтва Фасилітації” організувала пітчинг проектів й дала свою оцінку та поради, а також поділилась досвідом реалізації проектів.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення