ГС “Національна молодіжна рада України” вдячна ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за співпрацю

ГС “Національна молодіжна рада України” вдячна ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за співпрацю та Ваш внесок у формуванні молодіжної політики на регіональному, національному та міжнародному рівнях спільно з іншими молодіжними організаціями в рамках платформи!
Протягом всіх трьох років з моменту створення НМРУ представники МНК активно долучалися до роботи Спілки, перебуваючи на керівних посадах як в Раді НМРУ, так і в її відокремлених підрозділах.
Приклад підтримки Спілкою МНК в питанні Вашого звернення до громадськості та міжнародної спільноти бойкотувати майбутній міжнародний молодіжний фестиваль в Росії, який мав відбутися 14-22 жовтня 2017 в м.Сочі (деякі активності якого були заплановані на території Криму) є гарною ілюстрацією того, що лише консолідація зусиль може принести бажаний результат.
Національна молодіжна рада України, як молода платформа, змогла досягти багатьох результатів, та, звичайно, що завжди є над чим працювати кожному, незважаючи на якому етапі розвитку перебуваємо.
Досвід іноземних колег, які вже пройшли або також проходять етап становлення платформ в своїх країнах, сприяє пришвидшенню позитивних змін в житті молоді нашої країни. Маємо надію, що отримана Вами інформація під час участі в різних міжнародних заходах, де партнером або співорганізатором була НМРУ, також допоможе в досягненні Ваших задумів з розвитку Організації. 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення