Міжнародна молодіжна конференція “V4 and Eastern Partnership Expert Conference on Youth Policy”

28-31 травня Олена Біланіна та Соломія Глуховська взяли участь в міжнародній молодіжній конференції “V4 and Eastern Partnership Expert Conference on Youth Policy”, яка відбувалася в м.Будапешт, Угорщина. Українську делегацію очолював Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Петрович Мовчан, який розповів про сучасні досягнення в українській молодіжній політиці та наше бачення вирішення тих демографічних викликів, з якими може зустрічатися сьогодні молодь.
Протягом конференції була змога дізнатися більше про досвід країн Вишеградської групи та Східного партнерства в питаннях створення можливостей молодим людям в питаннях створення сім’ї, формування їх громадського життя; теперішні можливості й тенденції на ринку праці, а також варіанти формування сприятливого клімату для розвитку молодіжного підприємництва. Також молодіжні лідери країн-учасниць заходу розповіли про рівень та сфери участі молодих людей в їх країнах в процесах прийняття рішень. Серед питань на порядку денному були і питання цифрової безпеки та розвиток навичок, компетенцій в онлайн просторі.
НМРУ щиро вдячна Міністерство молоді та спорту України та особисто Миколі Мовчануза можливість участі наших делегатів в цьому заході!

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення