Міжнародний форум муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді

1 червня відбувся Міжнародний форум муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді. Національна молодіжна рада України продовжує працювати над тим, щоб голос молоді був почутий та щоб молодь мала можливість справді долучатися до розбудови Громад , дружніх до дітей та молоді, якісних послуг для молоді.
Під час форуму відбулися цікаві панельні дискусії з: Головою представництва  ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, Представником Фонд Народонаселення ООН в Україні  Каспар Пік, Заступницею Міністерство соціальної політики України Чуркіна Олександра, Заступником Міністерство молоді та спорту України Олександр Ярема, Міським головою Києва, Головою Асоціація міст УкраїниВіталій Кличко, Заступником Міністра Мінрегіон Лев Парцзаладзе Головою Асоціація об’єднаних територіальних громад, Головою Національної молодіжної ради України Андрій Колобов. Теми панельних дискусій:

  • Дитина як центр міста майбутнього: як і для чого будувати громади, дружні до дітей і молоді?
  • Як співпрацювати муніципалітету, третьому сектору й бізнесу?
  • Участь молоді у прийнятті рішень: інструменти й досвід.

Цитати Форуму:
“України буде країною щасливих людей”
“Потрібно розвивати якість життя в громадах для молоді, щоб молодь залишалася та поверталася в громади/міста.”
“Інвестиції мають бути в майбутнє (дітей, молоді)”
“Розвиток молодіжної політики має бути кроссекторальним, щоб бути дійсно ефективною”

Учасники форуму мали можливість ознайомитися з кращими практиками реалізації проекту “Громада, дружня до дітей” в інших країнах та поспілкуватися з міжнародними експертами: Мером міста Валь-на-Рейні, Німеччина Вольфганг Дітц. Дуже важливо, щоб ті питання, які стосуються молоді, обговорювалися з молоддю та рекомендації надані молодими людьми враховувалися під час  імплементації молодіжної політики.

Долучайтесь до процесу покращення якості життя для молоді та дітей в громадах та містах вже зараз! Спільними зусиллями та співпрацею різних стейкхолдерів ми зможемо покращити умови життя молоді в Україні. Молодь — це не тільки майбутнє, а й сьогодення, яке вже настало, саме тому потрібно бути активними вже сьогодні для того, щоб мати краще майбутнє та якіснішу та дієву молодіжну політику в Україні.

 

 

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення