В місті Вінниця розпочався Національний семінар з інформування та консультування молоді

19 червня в м. Вінниця розпочався Національний семінар з інформування та консультування молоді, який відбувається за сприяння Ради Європи, Європейської мережі з інформування та консультування молоді – ERYİCA, Міністерства молоді та спорту України. Насамперед важливо розуміти, що то таке послуги інформування та консультування в контексті європейської молодіжної політики, саме тому семінар розпочався з презентації директора ERYICA Єви Рейне “Що таке молодіжне інформування та консультування: Представлення нової Європейської Молодіжної Інформаційної Хартії”.

Гунілла Вінде, дослідниця університету Abo Akademi (Фінляндія) представила результати дослідження “Потреби молоді та майбутнє молодіжного інформування в Україні”. З підсумків звіту даного дослідження:

– Міська молодь України вважає важкодоступною інформацію про працевлаштування, забезпечення житлом, підприємництво та міжнародну мобільність.

– Послуги з інформування та консультування молоді повинні поширюватися на всі верстви суспільства, а саме на молодші вікові групи (віком від 12 до 18 років) і на невеликі міста і сільські місцевості.

Також в рамках семінару відбулася панельна дискусія щодо дослідження та планів з інформування молоді на національному рівні, за участі: Олена Подобєд-Франківська (Асоціація молодіжних центрів України), Анна Острікова (Програма “Молодіжний працівник”), Андрій Колобов (Національна молодіжна рада України, національний координатор Eurodesk в Україні), Світозар Ніцполь (Аналітик проекту U-report в Україні), Девід Неубер (Консультативна рада молоді при Раді Європи). Джессіка Волкер детально розказала про структуру та діяльність інформаційної молодіжної мережі ERYICA. Учасники семінару отримали можливість дізнатися більше про кращі практики мережі ERYICA:

– Національні структури з інформування в Фінляндії (Міка Піетіле).

– Молодіжне інформування на місцевому рівні; Досвід Іспанії, регіон Каталонія (Монтсеррат Ерґуідо).

– Цифрова молодіжна робота в Уельсі, Великобританія (Марко Ґіль Сервантес).

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення