Cтратегічна сесія Національної молодіжної ради України

13-15 липня в рамках проекту «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» відбулося Стратегічне планування Національної молодіжної ради України.

Під час першого дня, Шпілін Олег, Член ради НМРУ та фасилітатор стратегічної сесії представив регламент проведення заходу,  Голова НМРУ Колобов Андрій та Генеральний Cекретар Конотопенко Яна презентували поточну діяльність і стан Спілки за напрямами.

Було проведено та представлено результати  SWOT-аналізу НМРУ, а також розглянуто його взаємозв’язок з місією,  візією та цінностями НМРУ.

Нагадаємо, що місією НМРУ є представляти та захищати громадянські, політичні, соціальні та економічні права української молоді, розширювати можливості особистісного  розвитку та активної участі молоді в суспільно-політичному житті.

Під час стратегічної сесії, Національна молодіжна рада України презентувала проект «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», який впроваджується  ЮНІСЕФ та НМРУ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Другий день учасники розпочали з мозкового штурму, ґрунтовно проаналізували поняття «молодіжна політиката», шляхом розумної дискусії дійшли спільної згоди щодо її основних характеризуючих елементів, без яких її реалізація була б неможливою.
Було сформовано декілька груп, кожна з яких працювала над різними напрямками діяльності НМРУ та їхніми проблемами:

  • Робота НМРУ з ГО на локальному та національному рівнях;
  • Розробка механізмів взаємодії молоді з місцевою владою Донецької та Луганської областей;
  • Адвокаційні кампанії (Молодіжна мобільність, Молодіжна інфраструктура, Політична освіта);

За мету було поставлено виробити покроковий План дій в рамках тематики кожної групи. Учасники демонстрували та аргументували своє бачення механізмів цих процесів, надаючи можливість представникам інших груп коментувати, доповнювати доповідачів та пропонувати свої ідеї.

Представник КМДА Артем Стельмахов та представник Київської громадської платформи Олексій Коваленко разом з учасниками стратегічної сесії шукали механізми збільшення ролі молоді та молодіжних організацій у громадському бюджеті та інших інструментах партисипації, як один з кращих практик обговорювали Національний бюджет участі для молоді в Португалії.

Третій день стратегічного планування розпочався з роботи в групах за наступними напрямами:

  • Тренінг «Громада/місто, дружнє до дітей та молоді»;
  • Національна адвокаційна кампанія;
  • Всеукраїнський молодіжний форум в рамках Молодіжна столиця України (проведення Позачергової Генеральної Асамблеї НМРУ);
  • Тренінг з розбудови інформаційних платформ (Євродеск).

 

 

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення