НМРУ представила спільний проект з UNICEF на Всеукраїнському молодіжному семінарі

Лідер Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine  Андрій Колобов представив проект «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», який реалізовується спільно з UNICEF Ukraine, та за підтримки Європейського союзу. Проект був презентований в рамках семінару «Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку», що проходить з 8 по 10 жовтня у Святогріську, за підтримки Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Проект передбачає посилення потенціалу Донецької та Луганської обласних адміністрацій у розбудові молодіжної політики та надання необхідної для цього матеріально-технічної підтримки. Разом з тим, проект має на меті запровадження та апробацію моделей участі молоді на регіональному рівні та адвокацію ідей молоді на обласному та загальноукраїнському рівні.

Крім того, у рамках візиту у східну Україну представники Національної молодіжної ради провели робочу зустріч з представниками партнерської громадської організації Платформа Ініціатив “Теплиця” щодо моделей залучення молоді Донецької області до громадської діяльності.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення