НМРУ проведе обговорення моделей участі молоді в Донецькій області

Національна молодіжна рада України проведе обговорення моделей участі молоді в Донецькій області. Захід буде організовано в партнерстві ЮНІСЕФ, НМРУ, Платформа ініціатив «Теплиця»  та Донецької ОДА та за фінансової підтримки Європейського Союзу, у рамках проекту «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні».

Обговорення пройде 19-20 жовтня у Святогірську.

В рамках заходу будуть представлені моделі участі молоді в процесі прийняття рішень у співпраці з державою. Крім того, буде надане роз’яснення щодо роботи незалежних молодіжних платформ та МКДО. НМРУ також презентує міжнародний досвід формату співпраці молоді і держави на усіх рівнях.

НМРУ запрошує взяти участь в обговоренні громадських активістів, представників молодіжних центрів, членів молодіжних громадських організацій, членів об’єднаних територіальних громад, та представників місцевого самоврядування. В ході заходів НМРУ планує надати пропозиції до постанови Міністерства молоді та спорту України про створення консультативно-дорадчих органів на місцях.

Громадська спілка«Національна молодіжна рада України» – це національна молодіжна платформа, створена для посилення молодіжного руху в Україні. Рада об’єднує понад півтора мільйона активістів з 80 молодіжних організацій і має регіональні підрозділи в 15 областях України.

Для участі в обговореннях заповніть форму: https://goo.gl/tYwGzi

 

Контактна інформація:
Наталя Шевчук

Менеджер з комунікацій
Національна Молодіжна Рада України
Тел: +38073 121 43 16
https://www.facebook.com/NYCUkraine/
http://www.nycukraine.org/

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення