Вітаємо ЛДЛУ з набуттям повного членства у European Liberal Youth

 

Членська організація НМРУ «Ліберально-демократична ліга України» набула повного членства у європейської ліберальній сім’ї European Liberal Youth (LYMEC) в ході щорічного конгресу «Європейської ліберальної молоді», що проходив у Вільнюсі. Разом з отриманням повного членства, ЛДЛУ отримала широкий спектр можливостей для роботи над позитивними змінами в молодіжній політиці на загальноєвропейському рівні.

Здобуття повного членства стало можливим після отримання ЛДЛУ асоційованого членства у LYMEC минулого року.

Крім того, у ході конгресу «Європейської ліберальної молоді» представниками восьми ліберальних організацій країн Центральної, Східної Європи та Балтики, було підписано угоду про співпрацю та партнерство на національних, європейському та світовому рівнях.Головною метою новоутвореного об’єднання є підтримка ліберальної молоді в регіоні, що в минулому постраждав від радянської окупації. У межах партнерства планується провадження спільних дій на шляху розбудови ліберальної демократії у регіоні, протидія авторитарним і недемократичним режимам і рухам, а також посилення позицій представників Центрально-Східної Європи та Балтики на світовій арені.

European Liberal Youth (LYMEC) – організація, що об’єднує молодіжні ліберальні організації по всій Європі, та є молодіжним крилом ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe. LYMEC має на меті провадження ліберальної просвіти, підтримку молодих європейських політиків і розбудову ЄС за федеративною моделлю розвитку.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення