НМРУ розпочала обговорення моделей участі молоді і роботи МКДО у Донецькій області

Національна молодіжна рада України провела перший етап обговорення моделей участі молоді у процесі прийняття рішень та варіантів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів в Донецькій області.

Дводенний захід, який було організовано в партнерстві з ЮНІСЕФ, Платформою ініціатив «Теплиця», ГО «Задзеркалля», Донецькою ОДА та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проектів «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» і «Молода енергія громад», розпочався 19 жовтня у Святогірську.

В рамках обговорень представники НМРУ презентували аналіз принципів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів, створення яких ініціювало Міністерство молоді та спорту України, а також винесла на обговорення громадськості свої напрацювання, що стосуються моделей участі молоді у процесі прийняття рішень.

Базуючись на позиційному документі, що був підтриманий більшістю учасників Генеральної асамблеї Національної молодіжної ради України, НМРУ також представила власне положення про моделі участі молоді,  яке виключає можливість входження обласних МКДО до інститутів громадського суспільства. Згідно з документом, обласні МКДО також не повинні об’єднувати в собі МКДО міст та об’єднаних територіальних громад. При цьому МКДО міст та ОТГ повинні мати можливість входити до громадських спілок та їх відокремлених підрозділів.

В обговореннях прийняло участь близько 50 учасників, серед яких були члени молодіжних громадських організацій, представники молодіжних центрів, члени об’єднаних територіальних громад, та представники місцевого самоврядування.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення