19-20 жовтня у Святогірську пройшов Семінар з розвитку молодіжних структур в Донецькій області

National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine провела обговорення моделей участі молоді у процесі прийняття рішень та варіантів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів в рамках “Семінару з розвитку молодіжних структур в Донецькій області”.

Дводенний захід, який було організовано в партнерстві з UNICEF UkraineПлатформа Ініціатив “Теплиця”, ГО “Задзеркалля”, Управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА та за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні” пройшов 19-20 жовтня у Святогірську.

В обговореннях прийняло участь близько 50 учасників — члени молодіжних громадських організацій, представники молодіжних центрів, члени об’єднаних територіальних громад, і представники місцевого самоврядування. Учасники семінару працювали в групах, аналізували та обговорювали моделі участі молоді у процесі прийняття рішень, та презентували свої напрацювання з питання молодіжної участі.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення