НМРУ вітає підписання меморандуму UNICEF і Міськради Ужгороду в рамках «Громади, дружньої до дітей та молоді»

Національна молодіжна рада України вітає підписання меморандуму про наміри та взаємодію у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді» між UNICEF Ukraine та Ужгородською міською радою.
Церемонія підписання в якій прийняли участь керівник секції соціальної політики UNICEF в Україні Артур Айвазов та міський голова Ужгороду Богдан Андріїв, пройшла у приміщенні Ужгородської міської ради 23 жовтня.
Підписання меморандуму стало можливим завдяки плідній співправці нашого Підрозділу з міською владою Ужгорода. Регіональні координатори Ініціативи Марина Сташина-Неймет та Дана Гіді спільно з Відповідальною за регіональний розвиток Спілки Оленою Біланіною та іншими учасниками ініціативної групи підписали лист про бажання Ужгороду взяти участь у всеукраїнській ініціативі «Громада, дружня до дітей та молоді».
Результатом спільних зусиль стало входження Ужгороду до першої двадцятки міст та ОТГ, які зможуть підписати Меморандум та отримати Статус в Кандидата.
В червні Марина Сташина-Неймет та Олена Біланіна увійшли до складу Робочої групи для надання експертної підтримку та внесення пропозиції по молодіжному компоненту до Плану дій Ужгорода в рамках Ініціативи.
Нагадаємо, ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплює понад 30 мільйонів дітей.
Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».
29 березня 2018 року відбулося підписання Меморандуму щодо впровадження в Україні ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» між ЮНІСЕФ, Урядом України та партнерами.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення