Обмін між молодіжними працівниками Литви та України завершився у Києві

Міжнародний проект «Обміну між молодіжними працівниками Литви та України» пройшов у Києві з 24 по 29 жовтня у Києві та Київській області.

Проект реалізовувався Національною молодіжною радою України та Національною молодіжною радою Литви LiJOT за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту у партнерстві з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського Університету Імені Бориса Грінченка, із залученням фахівців Київського молодіжного центру.

В рамках обміну, що був направлений на посилення міжнародного діалогу молоді України і Литви, громадські активісти, викладачі та молодіжні працівники обговорили проблеми та перспективи молодіжної політики і молодіжної роботи як в Литві так і в Україні.

Учасники обміну працювали у двох робочих групах. Перша група працювала над навчальною програмою, що буде впроваджена в кількох університетах України, друга над розробкою проектів, які можуть бути спільно реалізовані молодіжними працівниками України та Литви. Крім того, учасники зустрічі долучились до дискусії про роль молодіжної роботи в громадських організаціях та процес її визнання в Україні та Литві

Після завершення обміну, його учасники передали рекомендації, напрацьовані протягом чотириденного семінару у Києві Заступнику Міністра молоді та спорту України Олександру Яремі. В ході заходу представнику міністерства також був переданий позиційний документ з питання “молодіжна робота”, підтриманий Позачерговою Генеральною Асамблеєю Національної молодіжної ради України.

Серед рекомендацій від учасників обміну зокрема була пропозиція розглянути напрацьовані ними проекти з молодіжної роботи та наукову дисципліну для молодіжних працівників, впровадити позиційний документ НМРУ по молодіжній роботі на державному рівні, залучаючи міжнародний досвід та напрацювати більш гнучкий механізм перерозподілу коштів між статтями витрат в рамках проектів, що реалізовуються в молодіжному секторі через Державну казначейську службу України.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення