Учасники українсько-литовського обміну молодіжних працівників передали Мінмолоді України свої рекомендації

Учасники “Обміну між молодіжними працівниками Литви та України” передали рекомендації, напрацьовані протягом чотириденного семінару у Києві Заступнику Міністра молоді та спорту України Олександру Яремі.

В ході заходу представнику міністерства також був переданий позиційний документ з питання “молодіжна робота”, підтриманий Позачерговою Генеральною Асамблеєю Національної молодіжної ради України.

Серед рекомендацій від учасників обміну зокрема була пропозиція розглянути напрацьовані ними проекти з молодіжної роботи та наукову дисципліну для молодіжних працівників, впровадити позиційний документ НМРУ по молодіжній роботі на державному рівні, залучаючи міжнародний досвід та напрацювати більш гнучкий механізм перерозподілу коштів між статтями витрат в рамках проектів, що реалізовуються в молодіжному секторі через Державну казначейську службу України.

“Обмін між молодіжними працівниками Литви та України” проходить у Києві з 24 по 29 жовтня. Захід був організований Національною молодіжною радою України та Національною молодіжною рада Литви LiJOT за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, та у партнерстві з науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення