Київ побореться за звання “Молодіжної столиці України”

Київський молодіжний центр у співпраці з Київською міською державною адміністрацією сформував заявку для участі у конкурсі “Молодіжна столиця України” від Києва.

В свою чергу, Національна молодіжна рада України провела обговорення документу з представниками молодіжних громадських організацій. У заході, що пройшов у Київському молодіжному центрі у середу,  взяли участь представники Національної Організації Скаутів України, СД Платформа, Союз Молодих Сил, Київський центр Практики ХОРА , “Молодіжна організація Відрада”, Міжнародний благодійний фонд Гарних справ, ГО “Сім’я” та ГО “Взаємодія Молоді”.

Національний Конкурс “Молодіжна столиця” проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Він спрямований на активізацію співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, і має сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. “Молодіжна столиця” має також поширити кращі практики молодіжної роботи, сприяти обміну досвідом та залучити молодь до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення