Новознам’янська ОТГ підписала Меморандум з ЮНІСЕФ

Новознам’янська об’єднана територіальна громада Полтавської області підписала Меморандум про наміри та взаємодію у рамках глобальної програми “Громада, дружня до дітей та молоді” з ЮНІСЕФ.

Підготовка до підписання меморандуму у  Новознам’янській ОТГ розпочалась у липні 2018 року, коли представники компанії “Євростратегія”, яка працює координатором роботи громад в рамках реалізації ініціативи провели зустріч з представниками Виконавчого комітету Новознам’янської сільської ради та громадськості. Під час зустрічі, були обговоренні Аналітичний звіт стосовно громади та план дій з реалізації ініціативи на території Новознам’янської ОТГ.

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес для розвитку добробуту дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплює понад 30 мільйонів дітей.

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення