НМРУ розпочала обговорення моделей участі молоді у Луганській області

 

Національна молодіжна рада України провела перший етап обговорення моделей участі молоді у процесі прийняття рішень на регіональному рівні у Сєвєродонецьку.
Обговорення в рамках дводенного “Семінару з розвитку молодіжних структур”, організованого НМРУ у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна, Луганською обласною адміністрацією та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, розпочався 9 листопада у Сєвєродонецьку.

В ході семінару представники Національної молодіжної ради України розказали про роботу своїх регіональних підрозділів, та можливості для участі молоді у громадському житі своїх громад.

В рамках обговорень представники НМРУ презентували аналіз принципів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів на регіональному рівні, а також винесла на обговорення громадськості свої напрацювання, що стосуються моделей участі молоді у процесі прийняття рішень. Разом з тим, учасники семінару попрацювали в групах, та презентували свої ідеї з приводу різних моделей участі молоді на регіональному.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення