НМРУ запрошує приєднатись до тренінгу в рамках програми «Активні громадяни»

Національна молодіжна рада України запрошує приєднатись до триденного тренінгу в рамках програми «Активні громадяни» від Британської ради. Учасники долучаться до сесій з проектного менеджменту, навчаться роботи в команді та веденню переговорів. По звершенні тренінгу, учасники отримають сертифікати та зможуть подати свій проект на конкурс для отримання фінансування до 15 тисяч гривень.

Тренінг проходитиме з 23 по 25 листопада у Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича. Участь у всіх навчальних сесіях протягом 3-х днів є обов’язковою. Зареєструватись можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1KRw5PeVVOvylA6Uh6EVBzU0znCwKNHXZnX6b2gfFmG0/viewform?ts=5bddfac1&edit_requested=true&fbclid=IwAR23Dml9LTNgiUj95XJTf5L2pOx3ikw-_dno0SM08G4rS07fSLIpvURqQsM

Реєстрація на тренінг відкрита до 23:59 18 листопада. Кількість місць для участі в тренінгу обмежена. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі.Результати відбору будуть повідомлені до 20 листопада.

«Активні громадяни»– програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 54 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та південної Америки.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

 

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення