НМРУ запрошує на тренінг з просування соціально важливих тем Youth4Change Camp

 

Національна молодіжна рада України запрошує активну молодь зі сходу України взяти участь у таборі з просування соціально важливих тем Youth4Change Camp від ЮНІСЕФ Україна, Практикуму та Українського католицького університету.

Табір має на меті об’єднати ініціативну молодь, працівників громадського сектору, активних волонтерів, місцевих лідерів, та всіх молодих людей, що цікавляться соціально важливими темами та хочуть реалізовувати зміни в суспільстві.

П’ятиденний інтенсив Youth4Change Camp пройде з 6 по 10 грудня у Дніпро. Досвідчені тренери навчатимуть 100 учасників, як працювати із сучасними інструментами комунікації, щоб потім втілювати соціальні зміни у життя.

Під час Youth4Change Camp учасники навчаться створювати комунікаційні стратегії, спробують розробити власні інформаційні кампанії, попрактикуються у розробці мультимедійного контенту, знімуть власний промо ролик щодо соціально важливої проблеми. Крім того у молодих активістів з’явиться можливість реалізувати соціальні проекти та розширити свою участь у процесі прийняття рішень у своїй громаді, отримати підтримку ментора та створите ком’юніті однодумців.

Серед тренерів табору:

– Анастасія Нуржинська – інформаційні кампанії для соціальних змін.
– Надія Чорна-Бохняк – кризові комунікації та репутаційний менеджмент.
– Ірина Тітаренко – комунікації для просування соціально важливих тем.
– Марія Артеменко – ефективна благодійність, креативність та налагодження партнерств.
– Андрій Примаченко – виробництво відео та розробка ідей.
– Павло Худ – новинні повідомлення, етичні виклики в роботі редакцій.
– Надія Колесникова – чутливі теми, колаборація з сучасним мистецтвом та креативними індустріями, а також розвиток спільнот.
– Андрій Колобов – лідер Національної молодіжної ради України, експерт з питань молодіжної політики та участі молоді.
– Ольга Чернишова – спеціалістка з комунікації в Національній молодіжній раді України, інформаційні кампанії у сфері молодіжної політики та участі молоді.

Умови участі:

– ви віком між 15-24 років*;
– проживаєте у Донецькій або Луганській областях;
– ви готові навчатись з нами 5 днів (6-10 грудня) у драйвовій атмосфері та отримати купу нового досвіду;
– маєте бажання втілити в життя інформаційну кампанію, яка змінить суспільно важливу проблему;
– готові поділитися набутим під час табору досвідом у своїй організації/університеті/громаді.

________________________________________________
* Учасники віком 15-17 років можуть взяти участь лише у супроводі повнолітнього учасника та за наявності письмового дозволу від батьків.

Для заявки на участь, заповніть, будь ласка, онлайн-форму, до 18.00, 18 листопада. https://goo.gl/forms/98aAVBtPkqDkdE3u2
Усі витрати на проїзд та проживання учасників покриваються організаторами.

Підтвердження участі будуть розіслані до 25 листопада.

Тренінг проводиться у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Партнери заходу: Національна молодіжна рада України, Платформа Ініціатив Теплиця, ГО “Задзеркалля”, ГО “Стан”, Партнерство “Кожній дитині”, Центр “Ла Страда-Україна”, Український інститут соціальних досліджень ім.О.Яременка та U-Report Ukraine.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення