Генеральний секретар НМРУ прийняла участь у розробці Стратегії державної політики в молодіжній сфері до 2030 року

Генеральний секретар Національної молодіжної ради України Яна Конотопенко прийняла участь у дводенній сесії з розробки Стратегії державної політики в молодіжній сфері до 2030 року. Участь у заході також взяли представники Національної асоціації скаутів України, Відокремленого підрозділу НМРУ у Закарпатті,  Союзу осіб з інвалідністю в Україні та Сєвєродонецької молодіжної ради.

Експерти молодіжної сфери та представники Міністерства молоді та спорту України обговорили проблеми молодіжної сфери, засновуючись на соціологічному досліджені, проведеному консалтинговим центром Pro.mova.

В ході обговорень стратегії Яна Конотопенко відмітила необхідність підвищення рівня залучення молоді до процесу прийняття рішень, запропонувала визнати на національному рівні неформальну освіту, а також підкреслила необхідність розробки механізму фінансування молодіжних проектів поза Державною казначейською службою України, що б призвело до інституційного розвитку громадських молодіжних організацій. Крім того, представник НМРУ запропонувала залучити до напрацювання та обговорення зі стратегічних питань, що стосуються молоді – молодіжних громадських активістів локального рівня.

Розробка Стратегії ініційована Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту в партнерстві з UNICEF Ukraine та Pro.mova.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення