НМРУ презентувала молодіжним працівникам позиційні документи з неформальної освіти та молодіжної роботи

Національна молодіжна рада України презентувала позиційні документи “Визнання неформальної освіти” та “Пропозиції до визнання молодіжної роботи в Україні з урахуванням міжнародного досвіду”, під час навчального семінару для молодіжних працівників організованого Київським молодіжним центром в ході Всеукраїнської акції, спрямованої на підвищення рівня здоров’я молоді.

Учасники дводенного семінару, що був присвячений роботі з молоддю груп ризику, роботі підліткових та молодіжних центрів, особливостям використання профілактичних ігор під час роботи з молоддю та питанням сексуального та репродуктивного здоров’я в рамках профілактичної роботи з молоддю підтримали важливість неформальної освіти в контексті надання молодим людям життєвих навичок, навичок роботи та соціального розвитку (в тому числі принципів статевих відносин, політичної освіти та громадянської освіти.

Згідно з позиційним документом “Визнання неформальної освіти”, що був прийнятий Позачерговою Генеральною Асамблеєю НМРУ у вересні, неформальна освіти в Україні надзвичайно важлива як в контексті розвитку молоді, так і розвитку соціуму загалом. Разом з тим, згідно з документом, найбільш ефективним інструментом у процесі розвитку неформальної освіти, є залучення до цього процесу представників громадянського суспільства, представників молодіжних громадських організацій та працівників. НМРУ закликає владу сприяти створенню чіткої законодавчої бази для диференціації неформальної освіти та їх фінансовій незалежності через підтримку бізнесу, держави та інших донорів.

В той же час, у документі “Пропозиції до визнання молодіжної роботи в Україні з урахуванням міжнародного досвіду”, що також був прийнятий Позачерговою Генасамблеєю, НМРУ вимагає визнати професію “молодіжний працівник” на державному рівні. Разом з тим, молодіжними працівниками мають визнаватися робітники молодіжних центрів, лідери молодіжних громадських організацій, благодійних організацій та фондів, що працюють з молоддю та над молодіжними питаннями, та інші особи, які надають молодим людям послуги, що гарантовані їх базовими правами.

Пропозиції до визнвння молодіжної роботи в Україні з урахуванням міжнародного досвіду

Визнання неформальної освіти

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення