НМРУ запрошує долучитися до робочих груп

Приєднуйтесь до робочих груп, по темам позиційних документів, прийнятих Генеральною та Позачерговою Генеральною Асамблеєю Національної молодіжної ради України у 2017 і 2018 роках.

Робочі групи будуть збиратись для обговорення за темами: неформальна та політична освіта, молодіжна робота,  соціальне підприємництво, участь молоді у процесі прийняття рішень, та багато іншого.

Приєднатись до обговорення та внести свої пропозиції до порядку денного молодіжної політики можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1AFVV46rSfniqrM_h-qy1Gd171BzPrzhffUtSlB7jE9U/viewform?chromeless=1&edit_requested=true&fbclid=IwAR1Ex1AHWSZjtRp4-9GcLoz3cTAgCErkWT6hD5asTwvFpb3bHcItAOCCdic

Національна молодіжна рада України – унікальна молодіжна платформа, створена для відродження молодіжного руху в Україні та захисту прав молоді по всій Україні та на міжнародному рівні. Платформа вільна від політичного впливу та створена провідними міжнародними та національними молодіжними організаціями для захисту прав молоді по всій Україні та на міжнародному рівні. Членами НМРУ  є понад 80 молодіжних громадських організацій по всій Україні, НМРУ також має Відокремлені підрозділи в 15 областях України. Національна молодіжна рада є членом найпотужнішої платформи молодіжних громадських організацій та Молодіжних рад в Європі – Європейського молодіжного форуму.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення