НМРУ презентувала позиційний документ з вимогою імплементації Резолюції ООН 2250/2419

Представник Національної молодіжної ради України Наталя Шевчук презентувала позиційний документ «Вимога імплементації Резолюції ООН 2250/2419 в Україні» членам молодіжних громадських організацій в рамках «YOUTH Talks: молодь, мир та безпека» у Львові. Захід було організовано членською  організацією НМРУ «Інститут Суспільних Ініціатив» та присвячено обговоренню можливостей співпраці молодих людей для встановлення миру і запобіганню насильству на місцевому рівні.

Резолюції 2250 та 2419 звертають увагу на захист прав молодих людей, що потерпають від збройних конфліктів, або знаходяться в зоні ризику. Саме тому, в рамках свого позиційного документу Національна молодіжна рада України звертається до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Агенцій ООН в Україні з вимогою розробити Національний План дій з імплементації даних документів в Україні згідно з інтегрованим підходом до втілення цілей сталого розвитку 2030.

В той же час, лідер Національної молодіжної ради України Андрій Колобов в рамках Генеральної Асамблеї Європейського молодіжного форуму у місті Новий Сад обговорив важливість та шляхи імплементації резолюцій з представниками молодіжних рад Люксенбургу, Фінляндії та Норвегії.

Вимога імплементації Резолюції ООН 2250/2419 в Україні

UN Security Council Resolution 2250 and 2419 on Youth, Peace and Security

Нагадуємо, що ви можете приєднатись до робочих груп, по темам позиційних документів, прийнятих Генеральною та Позачерговою Генеральною Асамблеєю Національної молодіжної ради України у 2017 і 2018 роках.
Робочі групи будуть збиратись для обговорення за темами: неформальна та політична освіта, молодіжна робота, соціальне підприємництво, участь молоді у процесі прийняття рішень та розбудови миру, та багато іншого.

Приєднатись до обговорення та внести свої пропозиції до порядку денного молодіжної політики можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1AFVV46rSfniqrM_h-qy1Gd171BzPrzhffUtSlB7jE9U/viewform?chromeless=1&edit_requested=true&fbclid=IwAR2b0iGFeKTYHqcBkV_APG0vKyfBCHww7lUI14uADFhs_RuIOTw5g-kBM_I

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення