НМРУ провела захід “Жива бібліотека” у Новопсковському ОТГ

Голова відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України “Львіська молодіжна рада” Наталя Шевчук презентувала діяльність Національної молодіжної ради України та розповіла про практичні приклади участі молоді у процесі прийняття рішень в рамках заходу “Жива бібліотека” у Новопсковському ОТГ, Луганської області.

“Живими книгами бібліотеки” виступили ініціатори Молодіжного об’єднання Старобільська Юрій Березовський та Олексій Полулященко. Активісти поділились досвідом громадської роботи та розповіли про заходи, які вони проводять для молоді свого міста. Досвідом в питанні молодіжної участі також поділились представники Молодіжної ради Чмирівськоі ОТГ – Анастасія Миршавка та Ігор Забіяка.

Крім того, під час заходу пройшло обговорення молодіжного компоненту в рамках проекту “Громада, дружня до дітей та молоді”, проекту, що об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес для розвитку добробуту дітей та молоді.

“Жива бібліотека” організована Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ, та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення