НМРУ презентувала позиційний документ з вимогою імплементації Резолюції ООН 2250/2419 в Баку

Генеральний секретар Національної молодіжної ради України Яна Конотопенко представила позиційний документ «Вимога імплементації Резолюції ООН 2250/2419 в Україні», прийнятий Позачерговою Генеральною Асамблеєю НМРУ в ході щорічної зустрічі Great Silk Way International Youth в Баку.

Крім того, представник НМРУ ініціювала реалізацію Резолюцій ООН 2250/2419 молодіжними організаціям та профільними Міністерствами країн Великого Шовкового Шляхуу та розробку Національних планів по реалізації Резолюцій.

Резолюції 2250 та 2419 звертають увагу на захист прав молодих людей, що потерпають від збройних конфліктів, або знаходяться в зоні ризику. Саме тому, в рамках свого позиційного документу Національна молодіжна рада України звертається до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Агенцій ООН в Україні з вимогою розробити Національний План дій з імплементації даних документів в Україні згідно з інтегрованим підходом до втілення цілей сталого розвитку 2030.

В ході зустрічі Great Silk Way International Youth Яна Конотопенко також взяла участь в обговореннях робочими групами питань молодіжної політики, міжнародної співпраці та плану дій на 2019 рік.

Great Silk Way International Youth – міжнародне молодіжне об’єднання, що було створене у 2012 році для координації діяльності молодіжних організацій, а також представлення та захисту спільних інтересів країн, історично розташованих на Шовковому шляху. Основною метою діяльності організації є міжкультурний та міжрелігійний діалог, а також питання глобалізації. До організації входять 26 молодіжних рад з різних країн, крім того ще 11 молодіжних організацій мають статус наглядача.

Повний текст позиційного документу Національної молодіжної ради України Вимога імплементації Резолюції ООН 2250/2419 в Україні

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення