“Жива бібліотека” пройшла у Маріуполі

Представники молодіжних громадських організацій Маріуполя обговорили процес створення молодіжного простору у своєму місті та перепони, з якими вони зіштовхнулись на цьому шлях під час заходу “Жива бібліотека”, організованого Національною молодіжною радою України в Маріуполі.

Активісти також продовжили збір підписів під петицією про створення у Маріуполі молодіжної екосистеми «Заходи», що за концепцією має стати інноваційним центром, що об’єднає можливості у сфері освіти, мистецтва, нової економіки та урбаністики.

В рамках заходу голова відокремленого підрозділу “Львівська молодіжна рада” Наталія Шевчук також презентувала діяльність НМРУ, проект “Громада, дружня до дітей та молоді” та розповіла про практичні приклади участі молоді у процесі прийняття рішень.

Крім того, під час заходу пройшло обговорення молодіжного компоненту в рамках проекту “Громада, дружня до дітей та молоді”, проекту, що об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес для розвитку добробуту дітей та молоді.

“Жива бібліотека” організована Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ, та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення