Молодь Бахмута переглянула план дій проекту “Громада, дружня до дітей та молоді”

Молодь Бахмута переглянула план дій в рамках проекту “Громада, дружня до дітей та молоді” та обговорили доцільність створення нової молодіжної ради під час заходу “Жива бібліотека” від Національної молодіжної ради України.

Під час заходу, де активна молодь ділилась історіями зі свого громадського життя, обговорювався невдалий досвід реалізації молодіжного бюджету участі та можливість його перегляду. Крім того, з’явились пропозиції внесення в план дій в рамках проекту серію тренінгів по конфліктології, миротворчості та сексуальній освіті. Очікується, що ці ідеї також будуть включені в план дій в рамках проекту “Громада, дружня до дітей та молоді”.

“Жива бібліотека” організована Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ , та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

Крім того, під час заходу пройшло обговорення молодіжного компоненту в рамках проекту “Громада, дружня до дітей та молоді”. Це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес для розвитку добробуту дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива “Громада, дружня до дітей та молоді” охоплює понад 30 мільйонів дітей.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення