Лідер НМРУ передав позиційний документ “Приєднання України до програми Еразмус+” Єврокомісару Йоганесу Хану

Лідер Національної молодіжної ради України Андрій Колобов передав Єврокомісару з питань розширення та політики сусідства Йоганесу Хану позиційний документ “Приєднання України до програми Еразмус+” в ході щорічної конференції Східного партнерства “Сильна економіка для посилення суспільства – Інвестиції в людей для сталого розвитку” у Відні.

Позиційний документ НМРУ підкреслює важливість доступу української молоді до європейських програм, а також аргументовано пояснює необхідність створення національної агенції Еразмус+ в Україні у співпраці з молодіжними організаціями.

В документі Національна молодіжна рада України звертається до українського уряду з рекомендацією розпочати процес створення національної агенції Еразмус+ в Україні, включити цей пункт в Стратегію державної політики в молодіжній сфері до 2030 року та передбачити у державному бюджеті України кошти для фінансування агенції та сплати внеску, як програмної країни.

В ході конференції лідер НМРУ також провів консультації із представницею DG EaC Камілою Патрікою щодо можливості приєднання України до Ерасмус+ в частині освітнього або молодіжного компоненту. Разом з тим була обговорена необхідність впровадження EU Youth Strategy 2030 в країнах ЄС і в країнах добросусідства, де Європейський Союз є найбільшим донором молодіжної політики.

Повний текст позиційного документу “Еразмус+”:

“Приєднання України до програми Еразмус+” українською

“Приєднання України до програми Ераcмус+” англійською

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення