НМРУ взяла участь у конференції Youth and State: Partnership4Development у Львові

Член Ради НМРУ Олена Біланіна обговорила питання участі молоді в процесі прийняття рішень та створення агенції Еразмус в Україні в ході триденній конференції країн Східного Партнерства Youth and State: Partnership4Development, у Львові.

У заході взяли участь молодіжні лідери та представники державних інституцій з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, та провели дискусії на теми співпраці молоді і держави, молодіжної міграції та обговорили важливість професійної орієнтації молоді. В рамках заходу Олена Біланіна також зустрілась з представницями Європейської Комісії, DG NEARКірсі Ліндрос та Людовікою Фаббрі та передала їм друковану версію позиційного документу Національної молодіжної ради України “Приєднання України до програми Еразмус+”.

Конференція Youth and State: Partnership4Development організована Європейською комісією, Міністерством молоді та спорту України, Львівською обласною державною адміністрацією, United Nations Development Program in Ukraine та Eastern Partnership Civil Society Working Group 4 “Contacts between People”.

Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення