НМРУ взяла участь у форумі “Громада, дружня до дітей та молоді”

Представники Національної молодіжної ради України Андрій Колобов, Олег Шилін та Анастасія Коломієць взяли участь у панельних дискусіях форуму “Громада, дружня до дітей та молоді. Відзначення громад-кандидатів” у Києві.

Лідер Національної молодіжної ради України Андрій Колобов в ході вітальної панелі підкреслив важливість молодіжного компоненту в рамках ініціативи та необхідність участі молоді у житті громади на рівні партнерства.

Член Ради НМРУ Олег Шилін під час панельної дискусії “Діти у серці громади. Які кроки необхідно здійснити для здобуття статусу кандидата” розказав про важливість ініціативності молоді та необхідність співпраці між владою і молоддю у молодіжних питаннях.

Національний координатор Євродеск Анастасія Коломієць в свою чергу взяла участь у панелі  “Погляд у майбутнє. Як реалізувати план дій та стати “Громадою, дружньою до дітей та молоді”, та розповіла про те, наскільки важливо враховувати думку молоді при плануванні молодіжних проектів та молодіжної інфраструктури у містах.

У заході також взяли участь заступник голови ЮНІСЕФ Україна Лора Білл, що відмітила важливість ініціативи в Україні і світі, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, який поінформував про проект “Новий освітній простір” по реконструкції та шкіл, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та голова Асоціації ОТГ Олександр Коріний.

“Громада, дружня до дітей та молоді” – це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес для розвитку добробуту дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива “Громада, дружня до дітей та молоді” охоплює понад 30 мільйонів дітей.


Поділіться своєю знахідкою

Підпишись на новини!

Залиш свій емейл і будеш отримати оновлення